Kotły 5 klasa i ecodesign

Kotły zasypowe i z podajnikiem na biomasę niedrzewną – kliknij tutaj

Ekogroszek

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kotłów marki DEFRO. Kotły te spełniają najwyższe standardy produkcji – od wysokogatunkowej stali kotłowej, przez zastosowanie najnowocześniejszej automatyki  po energooszczędne rozwiązania w motoreduktorze bezklinowym firmy ABM. 

Oferowane przez nas kotły posiadają 5 klasę lub Ecodesign, które są wymagane w programie „Czyste powietrze”.

Możliwa jest również praca kotłów w układzie zamkniętym – przy zastosowaniu określonej armatury lub fabrycznie przystosowanych.

 

Możliwa sprzedaż ratalna

Rabat udzielany jest indywidualnie

Dotacje Czyste Powietrze

 

GDZIE ZŁOŻYĆ WNIOSEK

Wnioski rozpatrywane są przez właściwe dla miejsca zamieszkania wojewódzkie fundusze ochrony środowiska (WFOŚiGW). Terminy, sposób składania wniosków i ich rozpatrywania określone zostaną w ogłoszeniu o naborze, które zamieszczone będzie na stronie WFOŚiGW.

 

Wnioski przyjmowane są w terminie od 19 września 2018 do 30 czerwca 2027 r. w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Główna siedziba:

ul. Plebiscytowa 19, 40-035 Katowice

Informacja – tel. 32 60 32 200 
fax: 32 60 32 201 

e-mail: biuro@wfosigw.katowice.pl

Kancelaria (biuro podawcze) czynne w godzinach 7.30 – 15.30

Sekretariat – tel. 32 60 32 215


Drugi budynek:

ul. Wita Stwosza 2, 40-036 Katowice

Kancelaria / Sekretariat – tel. 32 60 32 255
fax: 32 60 32 201

 

 

DOKUMENTY

Wypełnienie wniosków odbywa się w formie papierowej, pobranej ze strony lub siedziby  WFOŚiGW, lub elektronicznej umieszczonej na stronie głównej programu w PORTALU BENEFICJENTA.

Wykaz dokumentów, wszelkie informacje oraz wymagania techniczne są do pobrania na stronach  terytorialnych funduszy właściwych dla miejsca zamieszkania Beneficjenta w Wojewódzkich Funduszach Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także na stronie: https://portal.wfosigw.pl/strona-glowna-programu

 Powyższe dane zostały opracowane na podstawie materiałów dostępnych na stronie https://portal.wfosigw.pl/